Memoluk

Konkurencja wśród firm zajmujących się sprzedażą profesjonalnych środków czystości jest ogromna. Dlaczego mieliby Państwo wybrać właśnie nas?

Mała firma – szeroki asortyment

1Choć nie jesteśmy dużą firmą, nasza oferta jest ogromna. U nas kompleksowo zaopatrzą się Państwo w środki czystości, naczynia jednorazowe, a nawet... cukier.

Od 1 sztuki do palety

2Realizujemy wszystkie zamówienia, niezależnie od tego czy jest to jedna sztuka produktu czy cała paleta. Dowozimy na miejsce lub wysyłamy firmą kurierską.

Pamiętamy i doradzamy

3Nie jest łatwo przebrnąć przez kilka tysięcy pozycji magazynowych, dlatego doradzamy Klientom najlepsze rozwiązania i konkretne produkty oszczędzając ich czas. Nasi Klienci doceniają także fakt, że nie są anonimowi – pamiętamy, które produkty najczęściej zamawiają.

Dostosowujemy się

4Często zdarza się, szczególnie wśród Klientów, którzy działają 24h, że zamówiony towar należy dostarczyć z dnia na dzień. Znając specyfikę działalności wybranych Klientów, wiemy, których produktów mogą potrzebować i trzymamy je na stanie magazynowym. Odbieramy telefony po południu i w weekendy.

Cały czas zmieniamy się

5Dynamicznie rozwijająca się firma to nie jest slogan w naszym przypadku – przybywa nam Klientów oraz pozycji magazynowych, a jednocześnie staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych odbiorców. Wygodę zamówień i szybkość działania doceniają szczególnie stali Klienci, którzy decydując się na współpracę z naszą firmą oszczędzają swój czas i pieniądze.